خودروی بی ام و جزو پرطرفدارترین خودروها در دنیا است که مشتاقان زیادی صاحب این نوع از خودروها هستند. نمونه های گوناگونی از این ماشین در بازار ایران به فروش می رسد. یکی از با اهمیت ترین نگرانی های مالکان این نوع از خودروها صافکاری بدون رنگ بی ام و است. بدنه بی ام و متناسب با استانداردهای روز دنیا تولید شده که در نتیجه برای صافکاری آن احتیاج به تکنیک ها و تجهیزات مدرتی است که تعمیرکاران کمی از این تجهیزات بهره مند هستند. در صورتی که می خواهید بهای خودروی تان پس از صافکاری کاسته نشود بایستی در پی صافکاری بدون رنگ بی ام و باشید. برای این کار، در نخستین مرحله صافکار بایستی بخش هایی مثل چراغ ها، زه ها و غیره را باز کند، بعد از آن بایستی توسط آب و سنباده روی آن قسمت را به درستی پاک و صیقلی کند، تا آن بخش برای زدن ضربه مهیا گردد.

صافکاری بدون رنگ بی ام و

در مرحله بعدی صافکار بخشی را که نیاز به صاف کردن دارد، توسط شعله، در پشت ناحیه، به درستی حرارت می دهد:
• حرارت دیدن موجب نرمی و چکش خوارتر شدن آن بخش می شود.
• پس از آن صافکار چکش کاری را آغاز می کند تا آن بخش به صورت اولش برگردد.
• سپس آن بخش را در زیر نور آفتاب می گذارند تا با تابیدن نور کافی قوس ها و موج های آن بر طرف شود.
• بعد از موج گیری، در صورت ضرورت و فرمی که بخش های کوچکی از رنگ ریخته شده باشد، مرحله قلم زنی شروع می شود.
• در این مرحله رنگ خودرو شما ایجاد می گردد، قسمت هایی که رنگ آنجا از بین رفته را مرمت می کنند و بعد از 2،3 روز با سنباده سطح آن را صاف می نمایند، تا رنگ از بین برود و سطح یکنواخت شود.
• در صورتی که تصادف و ضربه وارد شده به خودرو پایین باشد، به حدی کم که به رنگ و ورق آسیبی وارد نگردد، صافکاری را با ابزاری به نام تقه گریسی انجام می دهند. یکی از شیوه های قدیمی و مرسوم صافکاری بدون رنگ تقه گریس می باشد، در این روش بوسیله ی گریس بدنه را چرب می کنند، سپس با ابزار آلات مختلف به صاف کردن بدنه اتومبیل می پردازند.
صافکاری pdr بی ام و در حقیقت حرفه ای ترین قسمت کار یک صافکار است، هر صافکار با توجه به نوع حرفه و توانمندی های خود از تکنیک های ویژه برای صافکاری بدون رنگ بی ام و به کار می برند.

مراحل صافکاری بدون رنگ بی ام و

یکی از پیچیده ترین صافکاری ها، صافکاری خودوری بی ام و محسوب می شود و صافکاری بدون رنگ بی ام و نیز دشواری های خاص خود را دارد، از آن جایی که خودروهای بی ام و طراحی خاص و پیچیده ای دارند بنابراین صافکاری بدون رنگ بی ام و هم دشوارتر خواهد بود. برآمدگی ها و خطوط به وجود آمده در بدنه خودروهای بی ام و که برای ارتقا وضعیت آیرو دینامیک اتومبیل طراحی شده اند جزو قسمت هایی است که برای صافکاری bmw مشکلاتی را به وجود می آورد. بنابراین ظریف ترین و دشوارترین صافکاری ها تعلق دارد به خودروی بی ام و. یکی از بخش هایی که بیش از سایر قسمت ها در معرض صدمه دیدن است، درب خودرو می باشد. تعمیرگاه بی ام و اتوصافکار خدماتی مانند صافکاری، تعمیر گیربکس، تعمیر موتور و غیره را عرضه می کند. صافکار برای آغاز صافکاری با رنگ درب خودرو بی ام و بایستی مرحله هایی که در ادامه بیان می شود را سپری کند.
• جدا سازی درب ماشین از شاسی آن
• باز نمودن همه قطعات درب (شیشه خودرو، سیستم های کنترلی درب خودرو و غیره)
• صافکاری و باز کردن درب خودرو
• سمباده زدن و صاف نمودن برجستگی های به وجود آمده
• بتونه کاری و زیر سازی قسمت های بخش های صدمه دیده
• آستر پاشی بخش ها
• نقاشی قسمت هایی که آسترپاشی شده بود
• پولیش کاری
همان گونه که بیان شد صافکاری با رنگ تجهیزات خاص خود را احتیاج دارد تا صافکاری به بهترین شکل ممکن انجام شود. برای صافکاری با رنگ نسبت به آسیب های وارد شده بعضی مواقع احتیاج است بخشی از پوسته درب بازسازی گردد و یا برای بریدگی ورقه پوسته احتیاج به جوشکاری باشد. بنابراین تجهیزات به کار رفته در صافکاری با رنگ مطابق با شدت صدمه و چگونگی صدمات انتخاب می گردد. پس از پایان یافتن مرحله های صافکاری، درب خودرو به نقاش تحویل داده می شود تا مرحله پایانی را کامل کند. نقاش نخست با کمک بتونه کار زیرسازی رنگ آستر را کامل کرده و سطح پوسته درب را هموار می کند. پس از پایان یافتن بتونه کاری و خشک شدن بتونه، روی درب آسترپاشی کرده و در آخر رنگ تولید شده را روی درب پاشیده می شود. به منظور پرداخت و یک دست شدن رنگ خودرو و رنگ درب خودرو در آخرین مرحله پولیش کاری را انجام می دهند.

صافکاری بدون رنگ بی ام و

هزینه صافکاری بدون رنگ بی ام و

پرطرفدارترین و جذاب ترین خودروها در جهان به خودروی بی ام و تعلق دارد و این شرکت در کشور آلمان واقع شده است. خودروی BMW جزء لاکچری ترین و گران بها ترین خودروهای دنیاست که توسط شرکت بی ام و تولید می شود. از آن جایی که وضعیت اقتصادی و صنعت خودرو سازی ایران نامطلوب است، خودروهایی با سطح کیفیت متوسط جزء گران قیمت ترین خودروها به شمار می آید. بنابراین خودرو های تولید شده توسط شرکت بی ام و در ایران افزون بر ارزش حقیقی آن در جهان بهایی بالاتر و کاذبی دارد. بهتر است بگوییم سوای بر ارزش بالای تولیدات این شرکت خودروسازی، خودروهای بی ام و در بین ایرانیان طرفداران زیادی دارد. به همین علت موجب می گردد تا شمار بسیاری از اتومبیل های شرکت BMW در خیابان های ایران وجود دارد.

با توجه به شمار بسیار زیاد خودرو های شرکت بی ام و در ایران و همین طور آمار بسیار تصادفات در ایران می توان نتیجه گرفت یکی از نگرانی های مالکان اتومبیل های کمپانی BMW بروز تصادفات و صدمه دیدن خودرو است. به منظور برطرف شدن این نگرانی دو راه حل می توان ارائه داد:
• نخستین راه حل این است که به هیچ عنوان خودروی خود را از پارکینگ خارج نکنید تا از بابت تصادف خودروی تان نگرانی نداشته باشید. فقط مشکل این راه حل این است که شما هزینه ای که بابت خرید خودرو خرج کرده اید را نمی توانید دور بریزید و هیچ استفاده ای از آن نکنید!
• دومین راه حل این است که تا جدی که امکان دارد مراقب باشید و چنان چه تصادفی روی داد بایستی چه کاری انجام دهیم؟ جواب این سوال یک کلمه است: مراجعه به صافکاری خوب و با اطمینان!!!
برای صافکاری بدون رنگ بی ام و که توسط کمپانی BMW تولید شده اند نخست بایستی بدانیم کدام قسمت از بدنه خودرو صدمه دیده است و شدت صدمه چقدر است. صافکاری بدون رنگ بی ام و جزء دشوار ترین صافکاری ها به حساب می آید. چون که بدنه خودرو های این شرکت بسیار مستحکم هستند. بنابراین برای صافکاری این خودرو ها بایستی مهارت و تجهیزات به خصوصی را در دست داشت. مسئله ای که باید به آن دثت داشته باشید این است که اغلب تصادفات شهری با صافکاری بدون رنگ بی ام و قابلیت برطرف شدن دارند.

شاسی کشی از خدمات مهم صافکاری قدیریان

صافکاری pdr بی ام و

در حال حاضر صافکاری یکی از مشاغل پرکاربرد در ایران و جهان به شمار می آید و شما می توانید با کمک صافکاری اتومبیل خود را مرمت کنید، زمانی که تصادفی رخ می دهد و بدنه اتومبیل دچار تورفتگی می شود اتومبیل خود را نزد صافکار می برید. صافکاری بدون رنگ بی ام و در حقیقت صافکاری بدون به کار بردن رنگ و با تجهیزات و شیوه های به خصوص مانند میله های pdr است. همان گونه که بیان شد صافکاری بدون رنگ بی ام و کاربرد زیادی دارد ولی شیوه های صافکاری نیز گسترده است و گونه های متفاوتی دارد، هر چند که این سبک ها به نوع تورفتگی ارتباط دارند. برای مثال کمتر اتفاق می افتد که خودروها دچار تصادف شدید شوند به صورتی که رنگ بدنه خودرو نابود شود. به همین دلیل با کمک صافکاری بدون رنگ بی ام و می توان بدنه اتومبیل را به صورت روز اول بازگرداند. البته این کار بسیار دشوار است و به ساعت ها زمان احتیاج دارد. صافکار با کمک علم و مهارتی که در این رابطه دارد می تواند این کار را به پایان برساند. میله های پی دی ار جزء تجهیزاتی هستند که برای صافکاری بدون رنگ بی ام و به کار برده می شوند.

صافکاری بدون رنگ بی ام و

قیمت این میله ها به طور معمول به جنس آن ها بستگی دارد هر چند که بهای آن ها به کشوری که آن را تولید کرده نیز وابسته است. قیمت میله صافکاری PDR بدون رنگی صافکاری فولادی تقریبا هفت میلیون تومان است. برای مثال میله هایی که جنس خوبی ندارند از بهای های کم تری بهره مند هستند و میله هایی هم که جنس خوبی دارند و هم برند تولیدکننده آن ها یک برند خوب است بهای آن ها بالاتر است. شما می توانید این میله را به کار ببرید تا تورفتگی های بدنه اتومبیل تان را اصلاح کنید. میله های pdr برای امر صافکاری به کار برده می شوند که در حال حاضر در همه صافکاری ها از آن ها به کار برده می شود. این میله ها گونه های متفاوتی دارند که می خواهیم در این نوشتار به آن ها بپردازیم. این میله ها باتوجه به کیفیتی و نوعی که دارند بهای متفاوتی برای آن در نظر گرفته می شود. در نتیجه زمانی که تمایل دارید از این میله ها تهیه کنید باید به نوع آن ها دقت داشته باشید و همین طور هر یک از این میله ها در بخش ویژه ای از بدنه اتومبیل استفاده می شوند. میله های متفاوت صافکاری pdr در ادامه بیان خواهند شد، این میله ها سه نمونه متفاوت دارند که عبارت هستند از:

• میله های چرخشی

از این شکل میله ها می توان در بخش هایی به کار برد که میله می تواند حرکت چرخشی تولید کرده و بتوان میله را به بالا و پایین منتقل کرد.

• میله های اهرمی

از این نوع میله ها می توان برای بخش هایی مثل سقف، کاپوت و بخش های جداشده نیز به کار برد و همان گونه که از نام آن معلوم است می توان این میله ها را اهرم نمود.

سرامیک خودرو از خدمات مهم صافکاری قدیریان

• میله های دم ماهی

در صافکاری pdr از این گونه از میله ها برای بخش های به کار برده می شود که فضای محدودی برای کار در اختیار است و صافکار نمی تواند از سایر میله های به کار برد. خودروی های تولید شده شرکت BMW از کیفیت بسیار زیادی برخوردار هستند به همین دلیل افراد زیادی در سراسر دنیا هستند که از این خودروها استفاده می کنند. بروز سانحه تصادف حتی برای خودروی بی ام و اجتناب ناپذیر بوده به همین دلیل صافکاری بدون رنگ بی ام و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. صافکاری بدون رنگ بی ام و بسیار مهم بوده زیرا ارزش و بهای خودروی بی ام و بسیار زیاد است.