بدنه خودرو در تماس مستقیم با عوامل محیطی قرار دارد و همین امر سبب می شود تا خط و خش زیادی بر روی بدنه آن به وجود بیاید. هیچ کس تمایل ندارد سوار بر خودرویی شود که ظاهری نازبیا دارد و نگاه به آن حس ناخوشایندی را به وجود می آورد. به همین دلیل تولید کنندگان لوازم مرتبط با خودرو تلاش کرده اند تا تولید محصولات مختلف لایه محافظی را بر روی بدنه خودرو به وجود بیاورند و بروز خط و خش بر روی آن را به حداقل برسانند. سرامیک خودرو از جمله محصولاتی است که دقیقا برای همین هدف تولید شده است و به صاحبان خودرو کمک می کند تا بدنه خودرو خود را صاف و زیبا نگه دارند. مراکز معتبر صافکاری و نقاشی خودرو از این خدمات به مشتریان خود ارائه می دهند.

سرامیک خودرو

چرا بدنه خودرو آسیب می بیند؟

قبل از آنکه بخواهیم در مورد سرامیک خودرو صحبت کنیم، بهتر است به این سوال پاسخ دهیم که چرا بدنه خودرو آسیب می بیند. همانطور که می دانید عواملی مانند نور آفتاب ( اشعه ماورا بنفش)، گرد و غبار، مواد شیمیایی و الاینده هایی که در هوا وجود دارند می توانند با بدنه خودرو تماس پیدا کنند. با گذشت زمان این موارد خراش هایی را بر روی بدنه خودرو به وجود می آورند و باعث می شوند رنگ خودرو درخشندگی خود را از دست بدهد.

آیا کم شدن درخشندگی رنگ خودرو نشان دهنده ایجاد خراش بر روی بدنه خودرو است؟

زمانی که درخشندگی رنگ خودرو کاهش پیدا می کند زنگ هشداری برای این مسئله است که رنگ خودرو در حال آسیب دیدن است. ذرات معلق در هوا می توانند بدنه خودرو را خراش دهند و آن را مات کنند. همچنین، گاهی افراد در شستشو بدنه خودرو تعلل می کنند و آلودگی و کثیفی برای مدت طولانی بر روی بدنه خودرو باقی می ماند. در این صورت رنگ خودرو کدر و مات می شود.

رنگ خودروها در شهرهای بزرگ بیشتر از بین می رود!

همانطور که متوجه شده اید آلودگی هوا دشمن اصلی رنگ خودرو است. نگاهی به داده ها نشان می دهد اتومبیل هایی که در شهرهای آلوده هستند، زودتر از اتومبیل هایی که در شهرهای کوچک و تمیز هستند آسیب می بینند. به همین دلیل، کارشناسان توصیه می کنند کسانی که در شهرهای آلوده و بزرگ زندگی می کنند برای حفظ سلامت رنگ خودرو زودتر خودرو خود را بشویند و اجازه ندهند آلودگی برای مدت طولانی بر روی بدنه خودرو بماند.

نانو سرامیک خودرو چیست

امروزه علم پیشرفت بسیار زیادی داشته است و علم نانو محصولاتی با ویژگی های شگفت آور را به بازار عرضه کرده است. وقتی نام نانو به گوش می خورد، ناخودآگاه محصولی با کیفیت بالا به ذهن خطور می کند. دلیل اصلی این امر محصولات خاصی هستند که با توجه به علم نانو به بازار عرضه شده اند. سرامیک خودرو نانو از جمله محصولاتی است که توانسته است تحولات زیادی را در بازار اتومبیل به وجود بیاورد. این پوشش لایه محافظتی را بر روی بدنه خودرو تشکیل می دهد و رنگ بدنه خودرو را به خوبی حفظ می کند. پولیش نانو رقیب اصلی مدل های دیگری است که با فناوری به غیر از نانو به بازار عرضه می شوند.

سرامیک خودرو

ظاهر سرامیک خودرو نانو به چه صورت است؟

نانو سرامیک خودرو از مواد پلیمری درست شده است و به شکل مایع تولید می شود. این مایع بر روی بدنه خودرو ریخته می شود و می تواند پیوند شیمیایی با رنگ خودرو بر قرار کند. همین امر سبب می شود قدرت محافظتی آن از بدنه خودرو بالا رود و این امر نقش بسیار مهمی برای محافظت از بدنه خودرو در برابر عوامل محیطی دارد. یکی دیگر از مواردی که سبب شده است سرامیک خودرو نانو مورد توجه قرار گیرد انعطاف پذیری در عین سختی بالاست. در واقع، پلیمر نانو مانند شیشه شفاف و مانند آهن مقاوم است و بیشترین محافظت را از بدنه خودرو می نماید.

سرامیک از چه موادی تشکیل شده است؟

با توجه به این موضوع که سرامیک خودرو ظاهری بسیار نرم و شفاف دارد بسیاری از افراد در این رابطه سوال می پرسند که این مایع از چه موادی تشکیل شده است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم سرامیک نانو بدنه خودرو از موادی نظیر کوارتز و پوشش های هیبریدی تشکیل شده است و همین امر اثر بخشی این مایع را به میزان چشمگیری افزایش داده است.

آیا سرامیک نانو خاصیت آبگریزی دارد؟

خاصیت آبگریزی یکی از ویژگی های بسیار مهمی است که در تهیه سرامیک بدنه باید به آن توجه شود. این خاصیت سبب می شود که آب بر روی بدنه خودرو باقی نماند و همین امر از بروز لک بر روی بدنه خودرو جلوگیری می کند. یکی دیگر از ویژگی هایی که سبب شده است استفاده از سرامیک خودرو نانو مورد توجه باشد خاصیت آبگریزی آن است. در نتیجه، وقتی این محصول مورد استفاده قرار می گیرد، صاحب خودرو می تواند در این باره اطمینان حاصل کند که بدنه خودرو لک نمی شود. این موضوع برای کسانی که به ظاهر و آراستگی بدنه خودرو خو اهمیت می دهند بسیار مهم است. پولیش بدنه خودرو از خدمات مهم صافکاری قدیریان است.

رفع آفتاب سوختگی خودرو

در بسیاری از مواقع خودرو در زیر نور آفتاب قرار می گیرد و همین امر سبب می شود تا اشعه یو وی خورشید به رنگ خودرو آسیب وارد کند و آن را کدر و بی رنگ نماید. به همین دلیل صاحبان خودرو به دنبال راهکار مناسبی هستند تا از بدنه خودرو خود در مقابل نور خورشید محافظت کنند. سرامیک نانو این قابلیت را دارد تا از ورود اشعه های مضر خورد به رنگ خودرو جلوگیری کند و از آن محافظت نماید. در واقع، کسانی که از این سرامیک استفاده می کنند می توانند اطمینان داشته باشند که رنگ خودرو آنها دچار آفتاب سوختگی نمی شود و سالم می ماند.

آیا سرامیک نانو در برابر باران های اسیدی مقاوم است؟

باران های اسیدی یکی از مشکلاتی هستند که اغلب در شهرهای بزرگ و آلوده رخ می دهند. این باران می تواند به رنگ بدنه خودرو آسیب وارد کند و آن را از بین ببرد. به همین دلیل، صاحبان خودرو همواره در این مورد سوال می پرسند که آیا سرامیک نانو این قدرت را دارد که از رنگ بدنه خودو در مقابل باران های اسیدی محافظت کند. بهتر است بدانید مطالعات متعددی در این زمینه صورت گرفته اند و همگی آنها این موضوع را تایید می کنند که سرامیک نانو این قدرت را دارد تا از رنگ بدنه خودرو در مقابل باران های اسیدی محافظت کند.
البته در همین جا باید به این نکته اشاره کنیم باران های اسیدی سبب می شوند تا طول عمر سرامیک بدنه خودرو پایین بیاید. به همین دلیل اگر در شهری هستید که باران های اسیدی می بارد بهتر است برای تمدید سرامیک خودرو هر سه ماه یکبار به تعمیرگاه های معتبر مراجعه نمایید.

آیا سرامیک نانو اجازه نمی دهد تا گرد و غبار روی بدنه خودرو بنشیند؟

شاید بتوان گفت یکی از بزرگترین مشکلاتی که تمامی صاحبان خودرو با آن رو به رو هستند نشستن گرد و غبار بر روی بدنه خودرو است. این امر می تواند نگرانی های زیادی را برای صاحبان اتومبیل به وجود بیاورد و به رنگ خودرو آسیب وارد کند. بهتر است بدانید که سرامیک خودرو از رنگ خودرو محافظت می نماید و اجازه نمی دهد تا گرد و غبار بر روی آن خش بیاندازد. اما این امر بدین معنا نیست که سرامیک نانو مانع از نشستن گرد و غبار بر روی بدنه خودرو می شود. شما می توانید با ریختن یک سطل آب بر روی بدنه خودرو گرد و غبار را بشویید.

تفاوت کاور و سرامیک خودرو

کاور خودرو یکی از محصولاتی است که برای محافظت از رنگ بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. کاور به صورت بی رنگ و رنگ دار در بازار موجود است، با این وجود بهتر است بدانید استحکام کاورهای بی رنگ بیشتر از کاورهای رنگ دار است. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از سرامیک خودرو نانو بر کاور ترجیح داده شود، خاصیت آبگریزی آن است. کاور خودرو خاصیت آبگریزی ندارد و همین امر سبب می شود که پس از استفاده از کاور، در صورت پاچش آب بر روی بدنه خودرو، لک بر روی آن به وجود آید. همچنین، بررسی ها نشان داده اند که کاور خودرو آسیب های جدی به رنگ بدنه خودرو وارد می کند. این محصول ضخامت بسیار بیشتری در مقایسه با سرامیک خودرو دارد و قیمت آنها در مقایسه با سرامیک نانو بیشتر است. به همین دلیل، امروزه صاحبان خودرو استفاده از سرامیک را به کاور ترجیح می دهند.

آیا کاور زودتر اجرا می شود یا سرامیک بدنه خودرو؟

یکی از سوالاتی که در مورد استفاده از سرامیک خودرو و کاور خودرو پرسیده می شود در این زمینه است که آیا کاور خودرو زودتر اجرا می شود یا سرامیک خودرو! در پاسخ به این سوال باید بگوییم یکی از مزیت های کاور بر سرامیک قابلیت اجرای سریع آن است. این کاور در عرض چند ساعت اجرا می شود و این موضوع برای کسانی که عجله دارند مهم است. سرامیک خودرو از خدمات مهم صافکاری بدون رنگ قدیریان است.

سرامیک خودرو

بهترین برند سرامیک خودرو

امروزه، مشتریان قرن بیست و یکم به دنبال محصولات با کیفیت هستند و قبل از خرید به جستجو در پلت فرم های مختلف می پردازند تا بهترین محصول را انتخاب کنند. برخی از محصولات با کیفیت بازار که طرفداران بسیار زیادی دارند به شرح زیر هستند:
• برند دیاموند پلات
• برند سوناکس
• برند نانوتیس
• برند هندلکس
• برند راینو شیلد
محصولات تمامی این برندها کیفیت و درخشندگی بسیار بالایی دارند و بیشترین محافظت را از رنگ بدنه خودرو به عمل می آورند. طول عمر این محصولات بالاست و همین امر سبب شده است مشتریان خرید این محصولات را مد نظر قرار دهند.

مرکز تخصصی سرامیک خودرو

یکی از سوالاتی که در فضای اینترنت زیاد جستجو می شود در این زمینه است که برای اجرای سرامیک خودرو به کجا مراجعه کنیم! شما می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت و در عرض چند ثانیه به لیست کاملی از این مراکز دسترسی داشته باشید. با این وجود توصیه می شود قبل از مراجعه به این مراکز ابتدا در مورد اعتبار آنها اطلاعات کسب کنید. همچنین، بهتر است از کسانی که برای دریافت خدمات به آن مراکز رفته اند سوال بپرسید و پس از آن بهترین مرکز ارائه خدمات خودرو را انتخاب کنید. تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد سرامیک خودرو در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید سرامیک نانو مایعی پلیمری است که بر روی بدنه خودرو می نشیند و با آن پیوند بر قرار می کند. این سرامیک ویژگی های بسیار زیادی دارد که از مهمترین آنها می توان به خاصیت آبگریزی، طول عمر بالا و قدرت محافظتی بی نظیر اشاره کرد. سرامیک نانو از بدنه خودرو در مقابل اشعه های یو وی خورشید محافظت می کند و اجازه نمی دهد بدنه خودرو دچار سوختگی شود. همچنین، سرامیک نانو قدرت محافظتی از رنگ خودرو در مقابل باران های اسیدی دارد. امروزه برندهای معتبری در بازار موجود هستند که از پرطرفدارترین آنها می توان برندهای دیاموند و سوناکس را نام برد. در همینجا به این مسئله اشاره می کنیم که شما برای اجرای سرامیک باید به مراکز معتبر مراجعه کنید.